CZ-4B DEB

26208
Numer w katalogu Spacetrack
1999-10-14
Wyniesienie na orbitę


Informacje o satelicie CZ-4B DEB

Nazwa w katalogu Spacetrack CZ-4B DEB
Wyniesienie na orbitę 1999-10-14
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia Chiny (PRC)
Miejsce startu TAISC (Taiyuan Space Center, China)
WWW Tutaj
Perygeum 671 km
Apogeum 781 km

Informacje o CZ-4B DEB

CZ-4 DEB, 26208 to kosmiczny odpad na orbicie SSO, pochodzący z lotu przeprowadzonego w czwartek, 14 października 1999 r., wystrzelonego z Taiyaun Space Center w Chinach (TSC). br /
br /
Obiekty będące odpadami kosmicznymi odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów orbitujących wokół Ziemi. br /
br /
Przykładami odpadów kosmicznych są nieczynne satelity, korpusy rakiet oraz fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę CZ-4B DEB wyniesiono 14.10.1999r.


Data aktualizacji: 2026-06-09 12:13:56
CZ-4B DEB został wyniesiony na orbitę w dniu 1999-10-14