BLACKJACK ACES-4

56952
Numer w katalogu Spacetrack
2023-06-12
Wyniesienie na orbitę
NAN km
Wysokość średnia
NAN km/h
Prędkość średnia


Informacje o satelicie BLACKJACK ACES-4 - 2023-084W

Nazwa w katalogu Spacetrack BLACKJACK ACES-4
Alternatywna nazwa 2023-084W
Wyniesienie na orbitę 2023-06-12 g.23:35
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia USA (US)
Miejsce startu AFWTR (Vandenberg Air Force Base, USA)
WWW Tutaj
Perygeum 518 km
Apogeum 536 km
Wysokość BLACKJACK ACES-4 NAN km

Informacje o BLACKJACK ACES-4

BLACKJACK ACES-4, 56952 to satelita ładunkowy należący do DARPA (USA) na orbicie SSO, który został wystrzelony w poniedziałek, 12 czerwca 2023 UTC za pomocą pojazdu nośnego Falcon 9 z Air Force Western Test Range (AFWTR). Ładunki obejmują różnorodne satelity, statki kosmiczne i rakiety wyposażone w określone instrumenty do różnorodnych misji naukowych i technologicznych. Do nich należą satelity komunikacyjne, takie jak Starlink; stacje kosmiczne, takie jak ISS; satelity naukowe, takie jak Hubble; satelity obserwacyjne Ziemi od firm Planet Labs, Umbra i HawkEye 360; GPS; małe CubeSaty dla celów edukacyjnych i badawczych; oraz satelity wojskowe/obronne.

Satelitę BLACKJACK ACES-4 wyniesiono 12.06.2023r. Średnia wysokość BLACKJACK ACES-4 to NAN km. Prędkość średnia BLACKJACK ACES-4 wynosi NAN km/h. Inklinacja BLACKJACK ACES-4 satelity to 97.57°.


Średnia wysokość orbity BLACKJACK ACES-4

Średnia prędkość BLACKJACK ACES-4

Średnia inklinacja BLACKJACK ACES-4

Średnia rektascensja węzła wstępującego (RAAN) BLACKJACK ACES-4

Średni argument perygeum BLACKJACK ACES-4

Średnia półoś wielka orbity BLACKJACK ACES-4

Średni mimośród orbity BLACKJACK ACES-4

Data aktualizacji: 2026-08-23 17:20:22
Średnia wysokość BLACKJACK ACES-4 wynosi: NANkm
Średnia prędkość BLACKJACK ACES-4 wynosi: NANkm/h
Średnie nachylenie orbity BLACKJACK ACES-4 wynosi: 97.57°
BLACKJACK ACES-4 został wyniesiony na orbitę w dniu 2023-06-12