Nowa książka ukazuje siły kształtujące kosmos: Chiny, Księżyc i przemysł.

W kolejnym odcinku Space Minds prowadzący Mike Gruss rozmawia z Davidem Ariostem o jego najnowszej publikacji "Open Space". Rozmówca wyjaśnia, że wybrane zagadnienia z książki ? Chiny, Księżyc i rosnący sektor prywatny ? będą również jednym z głównych tematów, które zajmą czołówki w nadchodzącym sezonie.

Odcinek sponsorowany przez

Space Minds to nowy podcast audio i wideo od SpaceNews, który skupia się na wybitnych liderach, innowacjach technologicznych i fascynujących możliwościach w kosmosie.

Każdy tydzień przynosi interesujące rozmowy z naukowcami, założycielami i ekspertami, którzy z pasją omawiają kosmos; w programie znajdziesz wiadomości pobudzające wyobraźnię entuzjastów i zachętę do zaangażowania słuchaczy. Dołącz do Davida Ariosto, Mike'a Grussa i redaktorów SpaceNews po nowe odcinki w każdy czwartek.

Nowy odcinek możesz oglądać w każdy czwartek na SpaceNews.com oraz na naszych kanałach YouTube, Spotify i Apple.

"*" oznacza pola obowiązkowe

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś artykuł! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Opublikowano: 2026-02-14 13:10

Zobacz satelitę