SL-16 DEB

22619
Numer w katalogu Spacetrack
1993-03-26
Wyniesienie na orbitę


Informacje o satelicie SL-16 DEB

Nazwa w katalogu Spacetrack SL-16 DEB
Wyniesienie na orbitę 1993-03-26
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia Commonwealth of Independent States (former USSR) (CIS)
Miejsce startu TYMSC (Baikonur Cosmodrome, Kazakhstan)
Perygeum 851 km
Apogeum 1123 km

Informacje o SL-16 DEB

SL-16 DEB, 22619 to śmieci kosmiczne na niskiej orbicie Ziemi (LEO), pochodzące z startu w piątek, 26 marca 1993 UTC, wystrzelone z Tyuratam Missile And Space Complex (TTMTR). Obiekty będące odpadami kosmicznymi w przestrzeni kosmicznej odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów orbitujących wokół Ziemi. Przykładami odpadów kosmicznych są nieoperacyjne satelity, ciała rakiet oraz fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę SL-16 DEB wyniesiono 26.03.1993r.


Data aktualizacji: 2026-06-01 09:41:55
SL-16 DEB został wyniesiony na orbitę w dniu 1993-03-26