COSMOS 1579 COOLANT

26522
Numer w katalogu Spacetrack
1984-06-29
Wyniesienie na orbitę


Informacje o satelicie COSMOS 1579 COOLANT

Nazwa w katalogu Spacetrack COSMOS 1579 COOLANT
Wyniesienie na orbitę 1984-06-29
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia Commonwealth of Independent States (former USSR) (CIS)
Miejsce startu TYMSC (Baikonur Cosmodrome, Kazakhstan)
WWW Tutaj
Perygeum 886 km
Apogeum 965 km

Informacje o COSMOS 1579 COOLANT

COSMOS 1579 COOLANT, 26522 to odpad kosmiczny pochodzący z startu w piątek, 29 czerwca 1984UTC, wystrzelony z Tyuratam Missile And Space Complex (TTMTR). Obiekty będące odpadami kosmicznymi w przestrzeni kosmicznej odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów orbitujących wokół Ziemi. Przykładami odpadów są nieoperacyjne satelity, części rakiet oraz fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę COSMOS 1579 COOLANT wyniesiono 29.06.1984r.


Data aktualizacji: 2026-06-10 05:31:30
COSMOS 1579 COOLANT został wyniesiony na orbitę w dniu 1984-06-29