BREEZE-M DEB [TANK]

28116
Numer w katalogu Spacetrack
2003-12-10
Wyniesienie na orbitę


Informacje o satelicie BREEZE-M DEB [TANK]

Nazwa w katalogu Spacetrack BREEZE-M DEB [TANK]
Wyniesienie na orbitę 2003-12-10
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia Commonwealth of Independent States (former USSR) (CIS)
Miejsce startu TYMSC (Baikonur Cosmodrome, Kazakhstan)
Perygeum 386 km
Apogeum 18345 km

Informacje o BREEZE-M DEB [TANK]

BREEZE-M DEB (ZBIORNIK), 28116 to odpad kosmiczny w HEO, pochodzący z wystrzelenia w środę 10 grudnia 2003 roku UTC, z Tyuratamskiego Kompleksu Rakietowego i Kosmicznego (TTMTR). Obiekty odpadów kosmicznych w przestrzeni kosmicznej odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów orbitujących wokół Ziemi. Przykładami odpadów kosmicznych są nieoperacyjne satelity, korpusy rakiet oraz fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę BREEZE-M DEB [TANK] wyniesiono 10.12.2003r.


Data aktualizacji: 2026-06-13 21:20:38
BREEZE-M DEB [TANK] został wyniesiony na orbitę w dniu 2003-12-10