NOAA 17 DEB

48170
Numer w katalogu Spacetrack
2002-06-24
Wyniesienie na orbitę


Informacje o satelicie NOAA 17 DEB

Nazwa w katalogu Spacetrack NOAA 17 DEB
Wyniesienie na orbitę 2002-06-24
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia USA (US)
Miejsce startu AFWTR (Vandenberg Air Force Base, USA)

Informacje o NOAA 17 DEB

NOAA 17 DEB, 48170 to śmieci kosmiczne na orbicie SSO, pochodzące z wystrzelenia w poniedziałek, 24 czerwca 2002 UTC, z Zachodniego Zakresu Testowego Sił Powietrznych (AFWTR). Obiekty śmieci kosmicznych w przestrzeni kosmicznej odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów orbitujących wokół Ziemi. Przykładami śmieci kosmicznych są nieoperacyjne satelity, kadłuby rakietowe i fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę NOAA 17 DEB wyniesiono 24.06.2002r.


Data aktualizacji: 2026-08-03 05:11:44
NOAA 17 DEB został wyniesiony na orbitę w dniu 2002-06-24