TITAN 3C TRANSTAGE R/B

6976
Numer w katalogu Spacetrack
1973-12-13
Wyniesienie na orbitę
Rakieta
To jest rakieta nośna!


Informacje o satelicie TITAN 3C TRANSTAGE R/B

Nazwa w katalogu Spacetrack TITAN 3C TRANSTAGE R/B
Wyniesienie na orbitę 1973-12-13
Deorbitacja
Kraj/organizacja pochodzenia USA (US)
Miejsce startu AFWTR (Vandenberg Air Force Base, USA)
Perygeum 36216 km
Apogeum 38451 km

Informacje o TITAN 3C TRANSTAGE R/B

TITAN 3C TRANSTAGE R/B, 6976 to śmieć kosmiczny na orbicie geostacjonarnej (GEO), pochodzący z lotu z dnia czwartek 13 grudnia 1973 UTC, wystrzelonego z Wschodniego Zakresu Testowego Sił Powietrznych (AFETR). Obiekty będące śmieciami kosmicznymi w przestrzeni kosmicznej odnoszą się do zbioru nieczynnych obiektów krążących wokół Ziemi. Przykłady śmieci kosmicznych to nieoperacyjne satelity, korpusy rakiet oraz fragmenty powstałe w wyniku wybuchów, kolizji lub wadliwego montażu ładunku.

Satelitę TITAN 3C TRANSTAGE R/B wyniesiono 13.12.1973r.


Data aktualizacji: 2026-04-19 06:41:01
TITAN 3C TRANSTAGE R/B został wyniesiony na orbitę w dniu 1973-12-13